Ballina Femra Majlinda sot feston ditëlindjen, merr një urim të veçantë

Majlinda sot feston ditëlindjen, merr një urim të veçantë

Kampionia olimpike, Majlinda Kelmendi sot feston ditëlindjen, dhe mu në këtë datë të rëndësishme të saj, ajo ka marr një urim shumë të veçantë, njofton Ditori.

Eshtë trajneri i saj, Driton Kuka që ka thurrur fjalë të mëdha për kampionen olimpike, duke konsideruar se Majlindën e kemi dhuratë nga Zoti.

Ky është postimi i plotë i trajnerit Kuka:

Urime Majlinda rrnofsh edhe 100 vite të tjera.
Kampionja jonë Olimpike sot feston ditëlindjen!
Me punë si gjithmonë edhe sot 💪💪
Majlinda emblema më e mirë Shqiptare e lirisë sonë të shtrenjtë.
E kemi dhuratë nga Zoti për popullin Shqiptar për shpresën për një të ardhme …
Krenar dhe mirënjohës têrë jeten!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here