Ballina Femra Shpallet gruaja më e bukur e vitit, por aktorja nuk ndjehet rehat...

Shpallet gruaja më e bukur e vitit, por aktorja nuk ndjehet rehat me këtë titull

Ashtu si çdo vit, revista e njohur “People” ka publikuar listën me femrat më të bukura të ekranit dhe në krye qëndron aktorja Jennifer Garner e cila është shpallur “Gruaja më e bukur” për vitin 2019.

Aktorja 47-vjeçare u shpreh se nuk ndihet rehat me këtë titull edhe pse është e nderuar.

Jennifer Garner ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave së fundmi me ndarjen nga aktori i njohur Ben Affleck.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here