Ballina Kryesore Mitrovicë: Ky objekt i vjetër po rrezikon qytetarët (FOTO)

Mitrovicë: Ky objekt i vjetër po rrezikon qytetarët (FOTO)

Gjendja e një shtëpie të vjetër po rrezikon qytetarët e Mitrovicës, sidomos fëmijët e shkollës “Abdullah Shabani” që frekuentojnë këtë pjesë për të shkuar në shkollë, raporton Ditori.

Të paktën kështu thonë banorët e lagjes “Harun Beka” ku edhe ndodhet kjo shtëpi, të cilët kanë shprehur shqetësimet e tyre në adresë të portalit Ditori.

Përveç rrezikut nga shembja, sipas banorëve të kësaj pjese aty kundërmon erë nga kafshët e ngordhura si dhe nga shiringat e narkomanëve./Ditori/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here