Ballina Lajme Duet divash

Duet divash


Pas një sërë bashkëpunimesh duket se tani ka ardhur radha për një duet tjetër, atë mes Dhurata Dorës dhe Elvana Gjatës

Lirisht mund të quhet “duet divash”.

Dhurata Dora dhe Elvana Gjata e kanë pothuajse gati këngën e tyre të radhës të cilën ato e kanë paralajmëruar gjatë ditës së enjte.

“E enjte 23:59. Gati!”, ka shkruar Dhurata dhe Elvana në një status të përbashkët në rrjetet sociale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here