Ballina Lajme “Xixa-xixë xixëllon” Melinda

“Xixa-xixë xixëllon” Melinda


Reperja dhe këngëtarja Melinda Ademi është paraqitur me një stil futuristikë në fotosesionin e fundit

Melinda, ashtu si edhe këngëtarët e tjerë të estradës, ka paralajmëruar sonte se do të sjellë një këngë të re.

E për ta paralajmëruar këtë këngë, Melinda ka zgjedhur që të këtë një pamje futuristike me një veshje përplot xixa.

“Kënga e re, “All Night” së shpejti… A jeni gati, miq”, ka shkruar Melinda poshtë këtyre fotografive.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here