Ballina Diaspora “Bab, sot e kësaj dite më ndalet zemra kur të shoh duke...

“Bab, sot e kësaj dite më ndalet zemra kur të shoh duke shpallë Kosovën shtet”


Endrit Thaçi, djali i ish-presidentit Hashim Thaçi ka uruar 14 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

Djali i Thaçit thotë se sot e sot e kësaj dite i ndalet zemra kur e sheh ish-presidentin Thaçi duke shpallur Kosovën shtet.

Në një Story të publikuar në profilin e tij në Instagram, Endriti e falënderon Thaçin dhe shokët e babait të tij për liri e pavarësi.

Postimi i tij i plotë:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here