Ballina Kryesore Fantastike, të vegjëlit e Trepcës, shkëlqejnë në Prishtinë

Fantastike, të vegjëlit e Trepcës, shkëlqejnë në Prishtinë


KF Trepça,Kampion.
Trepça,e madhe po kthehet hap pas hapi në vendin që i takon.
Së fundi gjenerata U13 është shpallur kampion për edicionin e tretë të turneut memorial “Fadil Vokrri”.
Në finale Trepça, mundi El-Clasikon nga Vushtrria 2:0.
Golashënuesi më i mirë dhe futbollisti më i mirë është shpallur Albion Regjepaj nga KF Trepça.
Ndërsa, portieri më i mirë poashtu vjen nga Trepça,është ai Gentrit Uka.
Ky sukses i madh i Trepçës, nuk ështē i rastësishëm.
Puna shumë vjeqare me një staf fenomenal po jep edhe rezultate të mira në të gjitha grupmoshat e deri te ekipa e parë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here