Ballina Lajme Dafina Zeqiri reagon pas bllokimit të rrjeteve sociale

Dafina Zeqiri reagon pas bllokimit të rrjeteve sociale


Prej disa orësh janë bllokuar Facebook, Instagram dhe WhatsApp.

Lidhur me këtë një reagim është bërë edhe nga këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri.

Ajo ka bërë një postim në llogarinë e saj në Twitter ku thotë se periudha e izolimit duket sikur këto rrjete sociale që janë bllokuar sonte.

“Kështu duket karantina si Facebook, Instagram, WhatsApp”, ka shkruar ajo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here