Ballina Lajme Arta Bajrami lanson duetin me Don Arbas “Halita”

Arta Bajrami lanson duetin me Don Arbas “Halita”


Don Arbas dhe Arta Bajrami kanë sjellë projektin e ri muzikor.

Ashtu siç kishte paralajmëruar, Arta Bajrami ka lansuar këngën e re me titull “Halita”, shkruan lajmi.net.

Për tekstin e kësaj kënge u përkujdes MUMA, ndërsa producent është Don Arbas.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here