Ballina Kryesore Rekord klikimesh për Dhuratën dhe Soolking, “Zemër” arrin këtë shifër për një...

Rekord klikimesh për Dhuratën dhe Soolking, “Zemër” arrin këtë shifër për një ditë

Dhurata Dora dhe Soolking dje publikuan projektin e ri.

Dhurata Dora dhe Soolking publikuan në të gjitha platformat duetin “Zemër”, shkruan lajmi.net.

Kësaj kënge ia shoqëruan edhe videoklipin, ndërsa e sollën plot ritëm, duke e bërë kështu projekt hit.

E publikuar një ditë më parë, kënga “Zemër” ka marrë mbi 3 milionë klikime, shifër kjo që po rritet çdo orë.

Për ndryshe, teksti e këtij projekti e kanë shkruar dy artistët në bashkëpunim me Big Bang, ndërsa videoja u punua nga “Max Prodution”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here