Ballina Lajme “Guerili i babit”, Gold AG pozon i lumtur krah djalit

“Guerili i babit”, Gold AG pozon i lumtur krah djalit


Gold AG e ka publikuar një foto me djalin e tij, Guerilin.

Reperi i njohur shqitpar, Arian Agushi-Gold AG dhe bashkëshortja e tij, Ermira Shkodra, së fundmi janë bërë prindër të një djali.

Fëmijën ata e pagëzuan me emrin Gueril ndërsa urimet ishin të shumta.

“Guerili i babit ❤️”, ka shkruar Goldi pranë publikimit të fotos në llogarinë e tij në Instagram

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here