Ballina Lajme “5 minuta”, thotë Edona Llaloshi në këngën e re

“5 minuta”, thotë Edona Llaloshi në këngën e re


Edona Llalloshi ka publikuar projektin e ri muzikor.

Në kuadër të projekteve për fundvit, edhe Edona Llalloshi vendosi të sjell diçka për fansat e saj, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja sapo ka publikuar projektin me titull “5 Minuta, i cili është me tekst dhe muzikë nga Ilir Berani dhe i orkestruar nga Miti Geci.

Në videon e kësaj kënge, Edona shfaqet plot elegancë e veshur me një fustan të bardhë e të gjatë dhe me flokë të lëshuara në kraharor.

Kujtojmë se ky nuk është projekti i vetëm që Edona e sjell gjatë kësaj periudhe, kjo ngase ajo ka bashkëpunuar edhe me artistë të tjerë për të lansuar disa potpuri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here