Ballina Femra Harris: Me Biden jemi gati të punojmë në emër të popullit amerikan

Harris: Me Biden jemi gati të punojmë në emër të popullit amerikan


Zëvendës presidentja e zgjedhur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka thënë se është e gatshme të punojë në emër të popullit amerikan.

Në llogarinë e saj në Facebook, ajo e ka postuar një fotografi së bashku me presidentin e zgjedhur Joe Biden.

“Joe Biden dhe unë jemi gati të punojmë në emër të popullit amerikan”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here