Ballina Lajme “Deri kur duhet ta paguajmë çmimin për liri?” – Reagon Leonora Jakupi

“Deri kur duhet ta paguajmë çmimin për liri?” – Reagon Leonora Jakupi


Leonora Jakupi ka reaguar në Instagram  

Gjatë ditës së sotme është konfirmuar aktakuza për Hashim Thaçin dhe Kadri Veselin.

Pas kësaj reagimet ishin të shumta dhe nuk ka pasur se si të mungojë ai i Leonora Jakupit e cila preku të gjithë me atë çfarë ka shkruar.

“Deri kur duhet ta paguajmë çmimin për liri? Përjetësisht krenare me vlerat tua UÇK”, ka shkruar ajo pranë postimit të një fotografie në Instagram.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here