Ballina Lajme Dafina Zeqiri ndan pamje të reja nga xhirimet e klipit “Zili”

Dafina Zeqiri ndan pamje të reja nga xhirimet e klipit “Zili”


Dafina Zeqiri po vjen me këngë të re.

Këngëtarja e njohur shqipare, Dafina Zeqiri, po vjen me projekt të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Zili”, titullohet kënga e cila është realizuar së bashku me videoklip në të cilin Dafina shfaqet me shumë stil dhe atraktive.

“S’mun dashni me dhon, kur n’zemër tanë ke veç zili”, shkruan këngëtarja pranë postimit dhe duket se kjo është një pjesë e tekstit të këngës.

Fansat e këngëtares mezi po e presin publikimin e kësaj kënge andaj nuk kanë munguar komentet e shumta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here