Ballina Lajme Ndryshimi drastik i Fifit, këngëtarja zbulon arsyen e rënies në peshë

Ndryshimi drastik i Fifit, këngëtarja zbulon arsyen e rënies në peshë


Fifi konsiderohet si një nga këngëtaret më të pëlqyera në shoubizin shqiptar.

Këngët e saj pëlqehen shumë, kryesisht nga të rinjtë.

Ajo së fundmi ka ndryshuar shumë me rënien drastike në peshë.

Këngëtarja ka marrë vëmendjen e të gjithëve me ndryshimin në formën fizike, dhe kjo si duket nuk qenka pëlqyer nga të gjithë.

Një ndjekës i shkroi asaj:

“Spom pëlqen që kishe hup kile”.

Fifi ia ktheu duke thënë, duke zbuluar edhe arsyen:

“Kur shtova mthoshit fuqi uthulle, tash pasi humba spo ju pëlqen. Po e vërteta është se se kam bërë për as njëri këtë ndryshim tek vetja jem as mem gjyku a mem tregu a ma mirë kshtu a ashtu. E kisha të nevojshme për shëndetin tem me ra dhe rash. Flm”, ka shkruar ajo.

View this post on Instagram

Posing cute ☺️

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here