Ballina Lajme Dua Lipa e uron nënën për ditëlindje, ndan foton me veshje kombëtare

Dua Lipa e uron nënën për ditëlindje, ndan foton me veshje kombëtare


Dua Lipa e ka uruar publikisht nënën me rastin e ditëlindjes.

Sot është një ditë shumë e rëndësishme për Dua Lipën.

Kjo për faktin se nëna e saj e ka ditëlindjen dhe me këtë rast nuk ka pasur se si të mungoj urimi publik i vajzës së saj.

Dua ka zgjedhur disa foto të veçanta nga e kaluara dhe pranë tyre ka shkruar fjalë zemre për më të shtrenjtën e saj.

“Gëzuar ditëlindjen nëna ime e bukur, e ëmbël, e dashur, dhe përtej kësaj gruaja më e fortë në jetën time. Faleminderit që ekziston! Ne të gjithë jemi aq me fat që ju keni udhëhequr gjatë jetës me dashurinë dhe mbështetjen tuaj të pakushtëzuar – Unë të dua, ne ju duam. Mbretëresha jonë !!!”, ka shkruar Dua pranë postimit, shkruan lajmi.net.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here