Ballina Femra Edhe Dafina Zeqiri reagon për abuzimin e vajzës së mitur

Edhe Dafina Zeqiri reagon për abuzimin e vajzës së mitur


Abuzimi i një 15 vjeçareje në Shqipëri nga roja i shkollës me moshë 65 vjeçare ka bërë që sot në Tiranë të këtë edhe një protestë kundër pedofilisë

Përpos reagimit të shoqërisë shqiptare për aktin e ulët ka bërë që të reagojnë edhe shumë artistë shqiptarë.

Pas reagimit të Luana Vjollcës ka ardhur edhe reagimi i Dafina Zeqirit dhe supermodelës Emine Çunmulaj por këto nuk janë të vetmet.

“Pedofilët e kanë vendin në burg, jo në shkollë”, ka qenë parulla që Dafina ka zgjedhur që ta postojë në profilin e saj në Instagram.

View this post on Instagram

❗️

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here