Ballina Kryesore Kryetari Bahtiri priti komandantin e KFOR-it, gjeneral major Lorenzo D’Addario

Kryetari Bahtiri priti komandantin e KFOR-it, gjeneral major Lorenzo D’Addario

Kryetari Bahtiri priti komandantin e KFOR-it, gjeneral major Lorenzo D’Addario, njofton Ditori.

Kryetari i komunës, Agim Bahtiri, ka pritur në një takim komandantin e KFOR-it, gjeneral major Lorenzo D’Addario, me të cilin ka biseduar për situatën politike dhe zhvillimet aktuale në Mitrovicë dhe vend.

Takimi ishte i mbyllur për media./Ditori/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here