Thursday, December 2, 2021
Ballina Autorët Postime nga  

 

3975 POSTIME 0 KOMENTET

Flasin familjarët e punëtorit që humbi jetën në Mitrovicë

I riu Visar Behrami, 27 vjeçar nga fshati Vidimriq i Mitrovicës, është nxjerrë pa shenja jete mbrëmë pas shembjes së objektit të ish-hotelit Adriatik...

Sot ditë zie në Mitrovicë

Kryetari Bahtiri e ka shpallur të martën ditë zie në qytetin e Mitrovicës Drejtuar nga nënkryetari i komunës, Faruk Mujka, sot mbledhja e bordit ka...

Pacolli: I dhimbshëm dhe trishtues lajmi tragjik për vdekjen e të...

Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka reaguar përmes një postimi në facebook, për humbjen e të riut nga Mitrovica nga shembja e...

Sot varroset i riu Visar Behrami që humbi jetën në Mitrovicë

Visar Behrami, 27 vjeçar nga fshati Vidimriq i Mitrovicës humbi jetën dje si pasojë e shembjes së një pjese të hotelit "Adriatik", njofton Ditori. Trupi...

Ky është punëtori 27 vjeçar që humbi jetë sot në Mitrovicë...

Tashmë kërkimet gati 7 orëshe për gjetjen e të riut kanë përfunduar. Ai është gjetur pa shenja para pak minutash, raporton Ditori. Ndërkohë, është bërë...

LAJMI I FUNDIT: Gjendet trupi i pajetë i të riut nga...

Lajmi i fundit nga Mitrovica është se trupi i të riut është gjetur pa shenja jete, raporton Ditori.

Mitrovicë: Kërkimet po vazhdojnë edhe në këto orë të vona, eskavatori...

Kërkimet për të riun që mbeti sot në gërmadha si pasojë e shembjes së një pjese të hotel Adriatikut po vazhdojnë sërish me eskavator,...