Tuesday, April 20, 2021
Ballina Autorët Postime nga  

 

3945 POSTIME 0 KOMENTET

Chelseas po ia marrin super lojtarin

Chelsea mund të humbet një lojtar tejet të rëndësishëm në verë. Chelsea mund të mbetet pa Kurt Zouman, që aktualisht është në huazim te Everton. ‘Toffes’...

Nxehet moti, temperaturat sot dhe nesër arrijnë në 24 gradë Celsius

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat vende-vende do të...

Familja e të riut që vdiq nën rrënojat e hotelit në...

Familja Behrami i ka falur gjakun familjes Hajrizi për vdekjen e djalit të tyre gjatë shembjes së një pjese të ish-hotel “Adriatiku”. Visar Behrami (27)...

Kërkohet paraburgim për dy të dyshuarit për shembjen e ish-Adriatikut në...

Prokuroria Themelore në Mitrovicë – Departamenti për Krime të Rënda, ka kërkuar nga Gjykata Themelore në Mitrovicë caktimin e paraburgimit për dy të dyshuarit...

Mitrovicë: Ky objekt i vjetër po rrezikon qytetarët (FOTO)

Gjendja e një shtëpie të vjetër po rrezikon qytetarët e Mitrovicës, sidomos fëmijët e shkollës "Abdullah Shabani" që frekuentojnë këtë pjesë për të shkuar...

Erërat e forta shkaktojnë prishje në Anamoravë dhe Mitrovicë

Erërat e forta kanë shkaktuar 11 prishje në rajonin e Ferizajt dhe 3 të tjera në Mitrovicë dhe dy në Gjilan, duke bërë që...

Kryetari Bahtiri dërgon telegram ngushëllimi për familjen Behrami

E nderuara familja Behrami, Qytetarët e Komunës së Mitrovicës me pikëllim dhe dhembje morën lajmin për aksidentin që i mori jetën djalit tuaj, Visarit. Për humbjen...

Kryetari i Degës së LDK-se Safet Kamberi ngushëllon familjen e Visar...

Kryetari i degës së LDK-së, Safet Kamberi, nëpërmjet një komunikate për media, ka ngushëlluar familjen e të ndjerit Visar Behrami që humbi jetën nga...