Sunday, July 5, 2020
Ballina Autorët Postime nga  

 

3595 POSTIME 0 KOMENTET

Kryetari Bahtiri dërgon telegram ngushëllimi për familjen Behrami

E nderuara familja Behrami, Qytetarët e Komunës së Mitrovicës me pikëllim dhe dhembje morën lajmin për aksidentin që i mori jetën djalit tuaj, Visarit. Për humbjen...

Kryetari i Degës së LDK-se Safet Kamberi ngushëllon familjen e Visar...

Kryetari i degës së LDK-së, Safet Kamberi, nëpërmjet një komunikate për media, ka ngushëlluar familjen e të ndjerit Visar Behrami që humbi jetën nga...

“Punonte për 10 euro në ditë”, rrëfimi prekës i nënës së...

Të hënën në Mitrovicë, nga shembja e një pjese të objektit të hotelit “Adriatik”, mbeti i vdekur Visar Behrami, 27 vjeç. Nëna e Visarit ka...

Bahtiri ndan këtë shumë parash nga buxheti personal për varrimin e...

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka bërë të ditur se i ka ndarë dy mijë euro nga buxheti i tij personal për t’i mbuluar...

Flasin familjarët e punëtorit që humbi jetën në Mitrovicë

I riu Visar Behrami, 27 vjeçar nga fshati Vidimriq i Mitrovicës, është nxjerrë pa shenja jete mbrëmë pas shembjes së objektit të ish-hotelit Adriatik...

Sot ditë zie në Mitrovicë

Kryetari Bahtiri e ka shpallur të martën ditë zie në qytetin e Mitrovicës Drejtuar nga nënkryetari i komunës, Faruk Mujka, sot mbledhja e bordit ka...

Pacolli: I dhimbshëm dhe trishtues lajmi tragjik për vdekjen e të...

Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka reaguar përmes një postimi në facebook, për humbjen e të riut nga Mitrovica nga shembja e...

Sot varroset i riu Visar Behrami që humbi jetën në Mitrovicë

Visar Behrami, 27 vjeçar nga fshati Vidimriq i Mitrovicës humbi jetën dje si pasojë e shembjes së një pjese të hotelit "Adriatik", njofton Ditori. Trupi...