Formacionet zyrtare: Porto – Liverpool

0
27
Ndeshja fillon prej orës 20:45.

Porto dhe Liverpool takohen sonte në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Skuadrat tani kanë publikuar formacionet zyrtare, përcjellë “Lajmi.net”.

Ndeshja fillon prej orës 20:45.

Takimi i parë luhet në Portugali./Lajmi.net