Dybala me lajm fantastik për tifozët e Juventusit

0
36

Paulo Dybala ka gëzuar të gjithë tifozët e Juventusit.

Sulmuesi argjentinas është duke vazhduar rikuperimin nga lëndimi.

Dhe, mediat italiane raportojnë se ai synon të rikthehet me kohë për të luajtur në ndeshjen e parë ndaj Tottenham Hotspur në Ligën e Kampionëve më 13 shkurt, përcjell “lajmi.net”.

Dybala ka pësuar një problem muskulor dhe nuk ka luajtur për Juventusin në javët e fundit. /Lajmi.net/