Grabitje në Prishtinë

0
22

Një grabitje ka ndodhur në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë.

Këtë e ka konfirmuar për Klan Kosovën, zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Ajo ka thënë se ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:30.

Sipas saj, njësitet e nevojshme policore janë aktualisht në vend ngjarje dhe po merren me rastin.

Action Coin