Fenomeni “godet” Messin dhe Ronaldon

0
25
Luis Nazario de Lima ka krahasuar futbollin e ditëve të sotme me atë të kohës së tij.

Braziliani ka thënë se në ditët e tij, futbolli ka qenë më konkurrues.

“Në brezin tim, konkurrenca ka qenë më e ashpër sesa tani, pa dashur të minimizoj Messin dhe Ronaldon”, ka deklaruar fenomeni.

“Në ditët e mia, yje kanë qenë Zidane, Figo, Rivaldo, Ronaldinho dhe unë. Gjenerata ime ka qenë më e mirë”./Lajmi.net/

Action Coin