Kështu uron ndërrimin e motmoteve kryeministri Haradinaj

0
32

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, përmes një postimi në Facebook, ka uruar qytetarët e Kosovës për Vitin e Ri.

Ai tha se ka pranuar urime të panumërta nga shqiptarët kudo në botë për të dhe familjen e tij.

Urimit të tij, Haradinaj i bashkëngjiti një fotografi familjare ku shihet mes bashkëshortes dhe fëmijëve të tij.

Më poshtë mund ta lexoni postimin e plotë të kryeministrit:

Action Coin