Ja çka thotë Goldi për ‘diss-at’ që reperët po ia bëjnë njëri-tjetrit

0
26
Sot në skenën muzikore shqipe ka shumë reperë.

Por, jo gjithë ata kanë miqësi dhe mbështetje për njëri-tjetrin, shkruan lajmi.net

Ata kanë shumë këngë, të cilët janë ‘diss-a’ për kolegët e tyre, ‘diss-a’ këto që shpesh u shoqëruan edhe me rrahje.

E për diss-at që bëjnë ka një koment edhe Gold AG. Reperi në një intervistë dhënë për ‘Mirage’ ka thënë disa fjalë për kolegët e tij.

Se çka tha ai, kuptojeni në videon më poshtë!/Lajmi.net/

Action Coin