Ekskluzive: Albert Krasniqi pajtohet me Noizyn, dyshja publikojnë foto bashkë

0
36
Të gjithë e mbajnë mend rrahjen mes anëtarëve të Babastars me ata të OTR të nodhur në vitin 2016 në Prishtinë.

E dy nga protagonistët ishin reperi Noizy dhe tashmë ish menaxheri i Babastars, Albert Krasniqi, shkruan lajmi.net

Por, që nga dalja e Albertit nga BS, gjërat kanë ndryshuar.

Ai në Snapchat ka hedhur një fotografi ku shihet nën shoqërinë e Noizyt dhe duken  mjaft të qeshur.

Kësaj fotoje, ai ia la edhe një shkrim se tha që janë shqiptarë me zemër e jo më llafe!/Lajmi.net/

25624413_2447986272093526_829669508_o

Action Coin