Leonora Jakupi po bënë ‘dritë’

0
330

Leonora Jakupi është njëra ndër këngëtaret më të dashura të skenës muzikore muzikore shqiptare.

Ndër vite me muzikën e saj ajo ka argëtuar gjenerata, shkruan Indeksonline.

Leonora jep përshtypje se ka ndalë vitet, kjo marrë parasysh që gjithmonë di të shfaqet me plotë elegancë dhe me bukuri!