E dhimbshme, çfarë e keqe është duke i ndodhur Angelines (FOTO)

0
41

Aktorja e njohur Angelina Jolie padyshim mbetët ndër më të njohurat në botë.

Bukuroshja e famshme Jolie kohëve të fundit është komentuar shumë për shkak të humbjes drastike në peshë, transmeton Gazeta Express.

Këtë madje mund ta vëreni përmes imazheve që ajo publikon në rrjetet sociale ku duket tejet e dobët.

Angelina kohë më parë gjatë një interviste kishte deklaruar se ajo vuan nga anoreksia dhe ka vetëm 45 kg.

Ndryshe, Angelina kohë më parë është ndarë nga bashkëshorti i saj shumëvjeçar Brad Pitt.