Ja çfarë ka t’re nga Aida Doçi (VIDEO)

0
52
Ashtu si shumë këngëtarë të tjerë edhe Aida Doçi ka publikuar projektin e saj më të ri.

Kënga e re e Aidës titullohet “Amanet” dhe këngëtarja e sjell enkas për festat e fundvitit, shkruan lajmi.net.

Zhanri i këngës është baladë që vjen më së miri e kënduar nga Aida, kurse u publikua nga produksioni “Arboni”.

Që në orët e para të publikimit, këngëtarja ka pranuar komente pozitive nga fansat për këngën e re.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re të Aidës, e cila vjen pas këngës ‘A është e mundur’, të cilën e kishte publikuar në muajin tetor. /Lajmi.net/