Majk bëhet aktor, ja në cilin film do ta shihni

0
65
Si reper dhe këngëtar është mjaft i talentuar.

Por, Majkun tashmë do ta shohim edhe në një tjetër fushë, e që është ajo e aktrimit, shkruan lajmi.net

Ai do të ketë një rol në filmin ‘Diamianti’ që është si vazhdim i filmit ‘Zonjushat’ që është publikuar kohë më parë.

Në këtë projekt kinematografik do të ketë edhe emra të tjerë si Luan Jaha, Irena Cahani, Edona Reshitaj e të tjerë.

Se si do ia del Majk si aktor, presim të shohim pas premierës së filmit “Diamanti”./Lajmi.net/