Leonora Jakupi publikon foto të vëllait, ja sa i pashëm është

0
69

Për këngëtaren Leonora Jakupi familja është gjëja më e shtrenjtë, këtë gjë e ka dëshmuar në çdo paraqitje publike të saj.

Leonora është njëra prej artisteve që arrin ta mbajë larg medieve jetën private, shkruan lajmi.net.

Në rrjete sociale ajo nuk është shumë aktive, ashtu siç janë disa prej artisteve të tjera, por kësaj radhe këngëtarja publikoi disa imazhe të vëllait.

Vëllai i saj Noli dukej shumë i pashëm në fotografitë që solli këngëtarja në rrjete sociale, kurse krahasuar me një imazh të viteve të kaluara ai dukej shumë më ndryshe.

Imazhet e mëposhtme tregojnë ngjashmërinë mes Leonorës dhe vëllait të saj.