Ja çmimi i dasmës së Xhensilës, flejt ajo vet (VIDEO)

0
42
Dasma e Xhensila Myrtezajt dhe Bes Kallakut padyshim që është më e përfolura nga gjithë martesat e estradës këtë vit.
Pas dasmës dhe muajit të mjaltit, Xhensila i është rikthyer angazhimeve në muzikë, por nuk është parë tek ka dhënë ndonjë intervistë për medie.

Për ‘Mirage’, Xhensila dha intervistën e parë nga dasma duke treguar të gjitha detajet dhe të pathënat.

Një dasmë sikurse e Besit dhe Xhensilës është e qartë se ka kosto shumë të lartë, e për këtë gjë këngëtarja ka folur për herë të parë në ‘Mirage’.

Për të parë kuptuar se cili ishte çmimi i dasmës së çiftit dhe për të parë edhe vetë se çka e bëri atë dasmë të kushtueshme dhe sigurisht madhështore, klikoni në linqet e mëposhtme.

Action Coin