Kështu po ja feston ditëlindjen Ermali vajzës

0
46

Në familjen Fejzullahu sot është një ditë e veçantë, ngase ata sot kanë festë.

Vajza e vogël e Ermalit, Era feston ditëlindjen e katërt dhe natyrisht që urimet më të veçanta Era i pranoi nga më të dashurit e saj, shkruan lajmi.net.

Për ditëlindjen e vajzës, nuk kishin si të mungonin urimet e Ermalit dhe Arianës, të cilët zgjodhën fjalët më të ëmbla për ta uruar vajzën. “Urime ditelindjen princesha e babit #Era #4“, ishte urimi i Ermalit, ndërsa Ariana ndau një fotografi nga festa që i kishin organizuar Erës në këtë ditë.

Në një ambient festiv, me balona, tortë dhe elemente të tjera, Era e vogël kishte pozuar me kapelen që mbante mbishkrimin “Princeshë”, kurse Ariana e uroi me fjalët “Urime ditëlindjen”.

 

Action Coin