Ylli i Kosovës i bashkohet Përfaqësueses U-21

0
55

Nuk do të luajë me Kosovën A ndaj Letonisë, por do ta ndihmojë Kosovën U-21 në dy ndeshjet mjaftë të rëndësishme të muajit nëntor.

Bëhet fjalë për Bersant Celinën, i cili shkaku i kartonit të kuq në miqësoren me Ishujt Faroe, nuk ka të drejtë loje, shkruan “GazetaOlle.com”.

Sidoqoftë, ai ka drejtë të luajë me U-21.

ffk reklama

Të përzgjedhurit e trajnerit, Rafet Prekazi, do të luajnë më 9 nëntor ndaj Izraelit U21 në Mitrovicë dhe katër ditë më vonë ndaj Azerbajxhanit në udhëtim.

Ndeshjet vlejnë për kualifikimet e EURO 2019.

celina

Ardhja e Celinës do të jetë ‘infuzion’ i madh për Kosovën U21. /Gazeta Olle/

bersantcelina

celina

celina

Action Coin