“Fluturon, fluturon Luana”, ja si ajo për pak rrëzohet në skenën e emisionit

0
52
Të prezantosh një emision për disa orë nuk është e lehtë.

E shpesh ndodhë që prezantimin të përballësh me momente, që shpesh dinë të jenë shumë të sikletshme, shkruan lajmi.net

Me një të tillë u përball edhe Luana Vjollca.

Moderatorja në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar një video ku shihet se teksa ecte prapa, për pak sa nuk u rrëzua.

Ishin dy nga mysafirët që i dolën në ndihmë dhe e shpëtuan këngëtaren dhe preznatuesën nga rrëzimi!

Action Coin