Nuk do ti besoni syve! Ja si duket “Sevgi” në jetën reale (FOTO)

0
68

lkay Kaykun Atalay është aktorja turke e cila u bë e njohur tek ne përmes rolit “Sevgi”, në serialin “Më fal”.

Ajo në rol është nëne e tre fëmijëve, duket si një e moshuar por, në realitet ajo është krejtësisht ndryshe dhe shumë atraktive. 45 vjeçarja përveç aktrimit duket se është e dhënë shumë edhe pas fitnesit, e sigurisht edhe gjatë xhirimeve ajo nuk pushon së ushtruari.

Ajo vazhdimisht publikon në llogarinë e saj “Instagram” pamje nga prapaskenat e serialit “Më fal” ku shihet duke u stërvitur. “Sevgi”, në realitet është larg gruas provincial, siç paraqitet në serialin “Me fal”.

  

Action Coin