EKSKLUZIVE: Ja pamjet e djegjes së veturave të shqiptarit në Mitrovicë

0
115

Policia e Kosovës ka konfirmuar se tri vetura janë djegur sot herët në mëngjes në oborrin e shtëpisë së qytetarit, Teki Fetahu, furrtar, nga Mitrovica veriore.
Fetahu ka thënë për Radion Evropa e Lirë se nuk ka informacione se si ka ndodhur dhe kush e ka bërë këtë.

Portlai Ditori, ka arritur të siguroi pamje nga momenti i djeg’jes së këtyre veturave: