Berisha me mesazh emocionues për lamtumirën e Canës

0
98
Etrit Berisha i është drejtuar Lorik Canës me një mesazh të publikuar në Instagram.

Etrit Berisha i ka shkruar një mesazh Lorik Canës pas vendimit për lamtumirën e tij nga futbolli.

Portieri i Kombëtares shqiptare i është drejtuar Canës me një mesazh të publikuar në Instagram.

“Kusho…Te them te drejten te pranohet vendimi i terheqjes tende ishte i veshtire, sikur mbaja nje lloj inati…Me veti do ti mbaj kujtimet me te mira, nje lider ne fushe dhe vella jashte fushe. Te falemnderoj per gjithcka qe ke dhene per emocionet qe na ke sjell, dhe duke qene i bindur qe do kontribosh prap per kombin tone”, shkroi Berisha në Instagram.