“Jam i lumtur te Atletico”

0
101
Jan Oblak ka thënë se ndihet mirë te Atletico dhe se do të luajë edhe sezonin e ardhshëm te kjo skuadër

Jan Oblak ishte cak i Manchester United, por slloveni ka konfirmuar se do të jetë me Atleticon edhe për sezonin e ardhshëm, shkruan Sportali.net.

“Jam i lumtur te Atletico dhe unë besoj se do të jem duke luajtur këtu edhe për sezonin e ardhshëm,” ka thënë Oblak.

Skuadra e udhëhequr nga Diego Simeone nuk guxon të largojë lojtarët më të mirë pasi nuk ka të drejt transferimi të lotjarëve tjerë deri në janar të 2018. /Sportali.net

Action Coin