E pabesueshme çfarë i ka ndodhur Barcelonës brenda pak ditësh!

0
57
Barcelona ka pësuar dy humbje shumë të rënda në dy duelet e fundit.

Barcelona është në një krizë të momentit që mund t’i kushtojë shtrenjtë për përfundimin e sezonit.

Skuadra katalane u mposht nga Malaga në fundjavë me rezultat 2:0 në La Ligë.

Kurse, të martën humbi nga Juventus 3:0 në takimin e parë në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

E përditshmja sportive katalane “Sport” shkruan se Barcelona rrezikon ta humb garën për La Ligë dhe Ligën e Kampionëve me dy disfatat e fundit, përcjell “lajmi.net”.

A do të arrijnë të rikthehen, kjo mbetet të shihet.

Action Coin