Festa e shqiptareve dhe lotët e grekeve pas vërshëllimës së fundit (VIDEO)

0
148
Pas vërshëllimës finale në stadiumin “Elbasan Arena”, vajzat kuqezi kanë nisur festën në fushën e lojës për këtë kualifikim historik në eliminatoret e Botërorit pas fitores 2-1 me Greqinë.