14 fotografi në Shqipëri: Kapeni valixhen dhe nisuni

0
154

Deri viteve të fundit nuk ka qenë destinacioni i turistëve për pushime.

Vetëm kohën e fundit turizmi ndërkombëtar ka gjetur rrugën  e duhur për rivierën shqiptare, transmeton Klan Kosova.

Më poshtë janë 14-të fotografi të vendeve në Shqipëri, që do të ju bëjnë ta kapni çantën dhe të niseni për pushime atje.

Shijoni edhe ju 🙂

Ksamil

ksamil
strand-i-ksamil
charter albanien

Saranda
Saker att göra i Saranda
saranda

Butrint
butrint unesco
Butrint Sarande

Gjirokastër
gjirokaster
gjirokaster i albanien

Syri i kaltër
syri i kalter Sarandë

Plazhi Gjipe
gjipe beach

Parku Nacional i Valbonës
valbona
albansk kyrka

Action Coin