Buzë bonbone, trendi më i ri buzëkuqve (FOTO)

0
66

Ju e dini se sa e vështirë është kur pas një gllënjke kafeje apo dreke të veçantë, të shpëtoni nga një përlyerje e gojës.

Nga dicka e tillë ju mund të gjeni veten nga të kuq buzësh të aplikuar dhe përtej buzëve tuaja, përcjellë Klan Kosova.

Por tashmë jo befasisht, trendi më i ri i buzëkuqëve del të jetë i tillë sikur të përdorni një lëpizë në buzët tuaja.

Tashmë qëllimshëm ekspertë të modës kanë vendosur që trendi më i ri i kësaj pranvere të mbetet aplikimi i buzëkuqëve edhe përtej buzëve tuaja pothausje gjer tek mjekra juaj, përcjellë Klan Kosova.

Për më shumë ja fotogrfitë:

today-lollipop-lipstick-tease-170306_3e34cab9bb5d412591b79d7d11d9a4aa-today-inline-large

sdasfasdfsdfsdfdf

safasfdas

sadasdasdasd

sdfsdfsdf

asdfasasfff

Action Coin