Këto fotografi të bebeve do t’ua kënaqin shpirtin

0
289

Anne Geddes është fotografja më e famshme e foshnjeve në botë.

Në karrierën e saj të gjatë tre dekadëshe, fotografja australiane që jeton në New York ka lënë gjurmë në botën e fotografisë duke shkrepur fotografi të qindra fëmijëve, shkruan The Independent, transmeton Klan Kosova.

Ajo së fundi ka botuar librin e saj retrospektiv “Anne Geddes: Botë e vogël” që përfshin disa nga fotot e saj më të famshme, si dhe fotografi të bebeve të pa para më herët.

asdasdasasasd

asdadfwfweew

asdasaswsqw

sdas

cover-1