Messit i publikohet një video nga festimi, kështu nuk e keni parë kurrë (VIDEO)

0
64

Ylli i Barcelonës, Leo Messi në karrierën e deritanishme ka fituar shumë tituj në aspektin kolektiv dhe individual, por asnjëherë nuk është parë duke festuar si i çmendur

Është publikuar një video e re e Leo Messi, ku shihet duke ka festuar si i çmendur kualifikimin në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Express.

Argjentinasi ka festuar me tifozët rikthimin historik të rezultatit në ndeshjen e kthimit nga PSG. Barça kishte humbu takimin e parë me rezultat 4:0, por në ndeshjen e kthimit fitoi 6:1 dhe shkoi tutje. /Express/

Action Coin