Ibrahimovic dhe Pogba në formacionin më të keq në Premier League (FOTO)

0
55

Goal.com ka publikuar formacionin më të keq të javës në Premier League.

Në formacionin më të keq të javës janë përfshirë Paul Pogba dhe Zlatan Ibrahimovic, transmeton Ditori.

Përveç, Paul Pogba dhe Zlatan Ibrahimovic të Man United janë përfshirë edhe 4 lojtarë të Arsenalit Nacho Monreal, Hector Bellerin, Francis Coquelin dhe Alex Iwobi. /Ditori/

Ky është formacioni më i keq në Premier League: