Formacionet zyrtare: Liverpool – Arsenal

0
36

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Liverpoolit e Arsenalit

Liverpool dhe Arsenal do të përballen në “Anfield” duke filluar nga ora 18:30. Kjo ndeshje është e vlefshme për xhiron e 27’të në Premierligë, shkruan Gazeta Express.

Liverpool: Mignolet, Clyne, Matip, Klavan, Milner, Wijnaldum, Can, Lallana, Coutinho, Mane, Firmino

Arsenal:

Action Coin